KOLEKTYW

Pod koniec roku 2015 Bartosz Pasternak i Filip Sar założyli PSCollective. Powstał on z pasji do tworzenia unikalnej architektury, wyjątkowych projektów wnętrz oraz indywidualnego wzornictwa. Kolektyw łącząc różne dziedziny sztuki projektowania, osobowości twórców, wiedzę i unikalne doświadczenia, tworzy odpowiedzi na najróżniejsze potrzeby klientów.

Główną siłą napędową PSCollective jest zespół. W procesie projektowym klient, staje się jednym z członków grupy projektowej, dzięki czemu możemy precyzyjnie odpowiedzieć na jego potrzeby. 

Bartosz Pasternak

Bartosz Pasternak

partner | architekt

Główny architekt, łączy projektowanie wnętrz i architektury w  spójną całość. Specjalista od spraw technicznych. Sprawia, że standardy naszych projektów wyprzedzają aktualne trendy. 

Filip Sar

Filip Sar

partner | designer

Płynie porusza się pomiędzy biznesem, architekturą i projektowaniem wnętrz. Dzięki swojej dociekliwości zawsze odnajduje rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. 

Magda Traczewska

Magda Traczewska

architekt wnętrz

Projektując zwraca uwagę na aspekt psychologiczny osób, które będą korzystały z przestrzeni. Właśnie dlatego jej wnętrza są jasne i przytulne, wypełnione zielenią dającą odetchnąć od miejskiego życia.

Maja Mordak

Maja Mordak

architekt

Lubi wplatać w projekty cząstkę satyry. Najbardziej odpowiadają jej naturalne, surowe materiały. Każdy jej projekt inspirowany jest miejscem i jego historią. Natchnieniem jest architektura i wzornictwo ze Stanów.

Magda Mendrycka

Magda Mendrycka

architekt wnętrz

Funkcjonalność i ergonomia to podstawa jej projektów. Dopiero po tym etapie przechodzi do uplastycznienia projektu, który zamyka dokładnym detalem. Aktualnie zdobywa doświadczenie we Florencji.

Natalia Kiraga

Natalia Kiraga

architekt wnętrz

W swoich projektach odważnie łączy kolory, formy i struktury. Poza wnętrzami pasjonuje  się jazdą konną i rysowaniem. Swoim entuzjazmem i zamiłowaniem do rysunku dzieli się z najmłodszymi.

Sandra Śpilska

Sandra Śpilska

grafik | architekt wnętrz

Połączenie doświadczeń z dwóch obszarów projektowania, pozwala  uzyskać unikalne efekty. Do wnętrz przemyca estetykę wektorowych obrazów, a w grafikach stosuje porządek rysunków technicznych.

Michał Burski

Michał Burski

architekt wnętrz

Poprzez swoje działanie uwspółcześnia zabytkowe wnętrza lub przeciwnie, nadaje eklektycznego blichtru chłodnej nowoczesności. Poszukując natchnienia maluje, rzeźbi i fotografuje tworząc swój poetycki świat.

 W PSCollective cenimy sobie współpracę z najlepszymi. W zależności od potrzeb, nasz zespół poszerza się o architektów, projektantów wnętrz, grafików i specjalistów innych branż. Celem zawsze jest uzyskanie idealnego efektu.

Karol Pasternak
Piotr Maciaszek
Maria Pałejko
Piotr Pałejko

Piotr Łobodziński
Henryk Kolczyński
Marcin Siembit
Tomasz Zieliński

Mateusz Wysocki
Adam Latoszek
Paweł Jaśkiewicz